YouTube i jego SEO.

Każdego to miesiąca w serwisie YouTube ogląda też i kilkadziesiąt to milionów osób, dlatego, też się zaczyna uznawać, że jest to drugiej najbardziej chętne wybierane miejsce w wyszukiwarkach. Wszystko zaraz za Google. Jednak jego też i popularność sprawia jednocześnie, że jest tam coraz to częściej zaistnieć. Rozwiązaniem tak naprawdę ma być YouTube SEO, czyli takie o to metody, które pozwolą na optymalizację filmów. Co za tym idzie? Szybsze zaistnienie w ów serwisie.

Poznaj, więc dzisiejszy wpis na temat metod i SEO YouTube, które Ci pozwolą, na wypromowanie konta o wiele to szybciej niż myślisz.

SEO.

1. Wybierz trafny tytuł.

Pamiętaj, aby też i optymalizacja się udała, musisz, wybrać trafny tytuł, który z jednej to strony zdradzi jakąś część danego filmu, ale też i przytrzyma w napięciu , a też i zachęci do wejścia potencjalnego odbiorcę. Jest to naprawdę trudny wybór, dlatego, też i warto przysiąść trochę nad tym i wybrać najlepszą opcję, która też i pozwoli na:

  •  Zainteresowanie widza.
  • Zachęci go do kliknięcia.
  • Pozwoli na trzymanie w napięciu.
  • Zdradzi jakąś część filmu.
  • Będzie brzmieć naturalnie.
  • Będzie posiadać słowa kluczowe.

2. Stwórz zachęcający opis.

Zaleca się tak naprawdę, aby opis miał więcej niż też 500 słów oraz został też i wzbogacony na wiele to słów kluczowych, które też i zostaną wplecione w cały opis naturalnie. Aby, też to nie wyglądało na celowe umieszczanie słów kluczowych, ponieważ zadziała to w drugą stronę.

Pamiętaj, też, aby opis zawierał streszczenie i relacje z danego to filmu.

Również też pamiętaj, że dwie pierwsze linijki powinny zawierać najwięcej słów kluczowych.

3. Tagi.

Tagi to jeden z tych najważniejszych czynników podczas optymalizacji danego to filmiku. Pamiętaj, aby też i znaleźć dany film wiele osób wpisuje frazy, czyli słowa kluczowe, które musisz zamieścić też i w tytule opisie i w tagu inaczej nie znajdą Cię widzowie.

Tagi też i powinny być na czasie i najbardziej popularne, a zarazem te same co znajdują się w opisie i w tytule. Ważne też, aby, w tagach dać nazwę swoją kanału tak samą zrobioną, jak wygląda w rzeczywistości.

4. Karty końcowe.

Pamiętaj, aby też i zachęcić widza do dalszego oglądania u Ciebie na kanale to dodanie takowych to kart końcowych, które też i pozwolą na optymalizację danego to materiału, a zarazem i zachęci widza do oglądania kolejnego to materiału, który też jest polecany przez algorytm YouTube. Ważne, aby to wprowadzić do swojego to kontent.

Leave a Comment