Inspiracja Blog – grupa na FB

Taką nazwę nadałam grupie na facebooku, do której każdy może dołączyć.
Blogowanie, to fajna sprawa, pozwala nie tylko wyrażać siebie, jako twórce, ale dodatkowo dzielić się swoją pasją, spostrzeżeniami z innymi użytkownikami. Bywają jednak takie momenty, kiedy motywacja do działania i entuzjazm spadają, a jak wiadomo, aby blogować, trzeba dalej trwać w swoich postanowieniach i kontynuować działania.

 Cel grupy Inspiracja Blog

Celem grupy jest wzajemne dzielenie się swoimi blogami i nowymi wpisami. Każdego dnia dodaję także motywujące i inspirujące do działania cytaty znanych myślicieli. Staram się także nieco rozwinąć te myśli, tak aby jeszcze bardziej były w stanie nas motywować, a także pomagały nam nieco w osiąganiu własnych celów.

Blogowanie, jako biznes

Chociaż celem blogowania, nie jest zarabianie, każdy z nas musi jeść, mieć na rachunki, a także dąży, do jako takiej stabilizacji finansowej, ma plany, marzenia oraz cele które sobie sam ustalił. Blogowanie może w tym pomóc, bo na dobrze prowadzonym blogu, można zamieszczać reklamy, a także wpisy sponsorowane. Jak można przeczytać w jednym z moich artykułów, stawki za nie są czasem bardzo wysokie, co może przybliżać samego blogera do konkretnego celu, może zakupu nowego sprzętu, albo spędzenia wakacji w ciekawym miejscu.

Link do grupy motywacyjnej https://www.facebook.com/groups/1692059697551406/

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *